Začal 13. ročník mezinárodní kadeřnické soutěže AICHI 2015

Ilustrační foto - 13. ročník mezinárodní kadeřnické soutěže AICHI 2015

Praha - Kadeřnická soutěž Art Image Change International (AICHI), kterou pořádá studio Bomton, odstartovala svůj třináctý ročník. Hlavním cílem pořadatelůp... celý článek

10.02.2015 | 13:03 | Témata: , , ,

V soutěži o veřejnou aplikaci je mapa hřišť i veřejných WC

Sídliště, paneláky, dětské hřiště - ilustrační foto.

Praha - Do soutěže o nejlepší aplikaci využívající veřejná data se přihlásil například web mapující dětská hřiště v hlavním městě nebo WC kompas,... celý článek

24.10.2014 | 14:58 | Témata: , , ,

O titul Auto roku 2015 bude v Česku soutěžit 31 vozů

Ilustrační foto - Automobil Mazda 6 Wagon na mezinárodním autosalonu v Paříži.

Praha - O titul Auto roku 2015 se v tuzemsku utká 31 vozů. Soutěžit bude také nová Škoda Fabia i nová generace trojice mini vozů z kolínské TPCA. Slavnostní... celý článek

06.10.2014 | 11:30 | Témata: , , ,

Soutěž o nejlepší českou jídelnu vyhrálo zlínské gymnázium

Finále celostátní soutěže školních jídelen Nejlepší školní oběd 2014 se uskutečnilo 26. srpna v Brně. Na snímku porotci zleva Miroslav Kubec, Zdeněk Hladík a Albert Hauptmann diskutují nad prvními čtyřmi obědy.

Brno - Zlínské gymnázium Lesní čtvrť zvítězilo v pátém ročníku celostátní soutěže o nejlepší školní jídelnu. Zlínský kuchařský sbor dostal dnes... celý článek

26.08.2014 | 18:46 | Témata: , , ,

Turisticky atraktivní místa ČR se letos podruhé utkají v soutěži

Historický automobil, památka, turistika - ilustrační foto.

Praha - Turisticky nejatraktivnější místa v Česku se letos podobně jako loni utkají v soutěži DestinaCZe. Informovala o tom agentura CzechTourism. Hlasovat a... celý článek

18.06.2014 | 12:36 | Témata: , , ,

Letošním Motocyklem roku v ČR je cestovní BMW R 1200 RT

Letošní titul Motocykl roku v tuzemsku získal cestovní stroj BMW R1200 RT. O vítězi rozhodla dvacetičlenná odborná porota i hlasování veřejnosti

Praha - Letošní titul Motocykl roku v tuzemsku získal cestovní stroj BMW R 1200 RT. O vítězi rozhodla 20členná odborná porota i hlasování veřejnosti. Loni... celý článek

24.04.2014 | 19:00 | Témata: , , ,